MTB 27,5"

Slevy

Informace

Výrobci

Plášť MICHELIN WILD ENDURO REAR GUM-X3D TS TLR KEVLAR 27,5X2.40 COMP.LINE

0000005814

Nové

MICHELIN WILD ENDURO REAR,zadní plášť nabízí dravý vzorek vhodný pro Enduro, ochranu proti proražení,3 směsi pro lepší přilnavost a možnost použití jako bezdušový TL-Ready 

Více informací

1 Položka

Skladem

1 649 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Tento plášť je ze závodní řady Wild se skládací patkou. Je to pevný, robusní plášť pro disciplínu enduro DH/All mountain. Je to plášť specifický pro použití na zadní kolo. Má vyvážený grip a odolnost. Tento plášť nabízí nejlepší přilnavost díky kombinaci 3 směsí. Díky špičkovým technologiím je to plášť pro všechny, co požadují výkonný, stabilní plášť s vysokou životností a ochranou proti defektu. Určen na tratě se sjezdovými úseky na měkkém a smíšeném terénu. To vše s možností bezdušového provedení.

VĚTŠÍ RYCHLOST
Díky vzorku, který je optimaliozvaný pro zadní kolo, plášť umožňuje excelentní výkonnost a maximální progresivitu.

LEPŠÍ GRIP
Díky nové generaci gumové směsi GUM-X3D s nižší tuhostí je směrování gumy více pod kontrolou a plášť disponuje excelentní univerzálnosti pro různé terény v létě či zimě.

LEPŠÍ ODOLNOST
Díky odolnému a lehkému opletu Gravity Shield s hustotou vlákna 3x33 TPI a zesílení s velkou hustotou vlákna, který je specificky navržený pro Enduro.

Plášť byl spoluvyvíjený a ověřený nejlepšími jezdci ze světové Enduro série EWS. Vzorek běhounu je speciálně navržený pro lepší brzdní vlastnosti.

Hmotnost: 1090 g
Tubeless ready

ÚroveňCOMPETITION LINE
PatkaFOLDABLE BEAD
Barva stěnyBLACK
Barva vzorkuBLACK
TPI3X33
Minimální tlak (Bar)1.8
Maximální tlak (Bar)4
Doporučený typ dušeB4
Provedení pláštěTUBELESS READY
PlatformaWILD ENDURO
Průměr27,5''
PoužitíREAR
Šířka2.40''
Hmotnost1090 g

27 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: