Kolen

Slevy

Informace

Výrobci

Chrániče kolen 661 RAGE II (Loic Bruni) vel. M Zobrazit větší

Chrániče kolen 661 RAGE II (Loic Bruni) vel. M

0000003810

Nové

Kultovní chrániče Rage, které navrhl Kyle Strait přicházejí v nové prodloužené verzi, za kterou stojí vítěz Světového poháru Loic Bruni.

Více informací

Dostupnost na dotaz

1 890 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Kultovní chrániče Rage, které navrhl Kyle Strait přicházejí v nové prodloužené verzi, za kterou stojí vítěz Světového poháru Loic Bruni.
Byl to on, kdo přišel s první ideou úpravy délky a tvaru a následně v testoval jejich prototypy tak, že v ních zvítězil ve World Cupu.
Inženýři a designéři 661 přidali své vstupy v podobě snížení váhy, optimalizovali tvar chráněných zón a vylepšili odvětrání a komfort.

Výsledkem jsou skutečně špičkové chrániče, které si vzaly to nejlepší z verze Kyle Strait a vylepšili je o nejnovější technologie včetně Padlock Connection a design.  

Jsou flexibilní, odvětrané a pohodlné ve stoupáních, stejně tak výborně chrání při sjezdech i těch nejdrsnějších trailů. Jsou dostatečně subtilní, aby se vešly pod kalhoty, a přitom výborně chrání.

Klíčové vlastnosti

  • Nová víceprvková konstrukce s větším pokrytím chráněných zón.  
  • Vnitřní flexibilní ochranné misky jsou pod oděruodolnou kevlarovou tkaninou
  • SD (Sandwich Dense) vrstvená EVA pěna chrání nohu i ze stran. Navíc je perforovaná pro lepší odvětrání.
  • Elastická síťovina v zadní části poskytuje výrazně nadstadardní odvěrání a komfort.
  • Vnitřní silikonový tisk na horním a dolním elastickém pásu je navíc doplněn o tisk i v oblasti kolene. Díky tomu drží chrániče perfektně na svém místě.
  • Uchycovací systém zahrnuje elastické pásky, široký pás na suchý zip, elastickou tkaninu a silkonový tisk. Navíc je doplněn o další elastický pás vzadu v horní části lýtka. Jeho pozice byla počítačově optimalizována  a následně dlouhodobě testována.   
  • Unikátní 661 Padlock connection system umožňuje propojení s dalšími chrániči SixSixOne (například Evo shorts) a tak přesně držet nastavenou vzájemnou pozici.
  • CE 1621:1

Velikosti: S, M, L, XL

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: