Boty volné DH,EN,BMX

Slevy

Informace

Výrobci

Boty na kolo RideConcepts Hellion charcoal/lime vel. 44 Zobrazit větší

Boty na kolo RideConcepts Hellion charcoal/lime vel. 44

0000005340

Nové

Ride Concepts Hellion - elitní všestranné cyklo boty na platformové pedály se zvýšenou odolností vůči nepříznivému vlhkému počasí. Ideální na Enduro / Trail / All-mountain / BMX použití.

Více informací

1 Položka

Skladem

3 699 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Ride Concepts Hellion - elitní všestranné cyklo boty na platformové pedály se zvýšenou odolností vůči nepříznivému vlhkému počasí. Ideální na Enduro / Trail / All-mountain / BMX použití.

Jsou lehčí, rychlejší a odolnější. Výběr materiálů a konstrukce jsou přizpůsobeny použití v drsnějším podmínkám při vlhkém počasí. Vše je doladěno do nejmenších detailů, ať již jde speciální dvoupanelovou konstrukci, která minimalizuje počet potřebných švů (a tedy míst, kudy může proniknout vlhkost), speciální lehké a přitom odolné protiabrazivní zátěry vpředu a vzadu, speciální vodoodpuzující úpravu povrchu, gussety jazyku, které brání průniku nečistot a vlhkosti, nebo třeba vychytaná oválná očka pro průchod tkaniček, která snižují prostor pro případný průnik vlhkosti.

Nabízejí nadstandardní výbavu (včetně unikátních D3O ochranných prvků), výbornou přilnavost podrážky, odolnost, špičkový design a nekompromisní kvalitu. Jezdci oceňují, že výborně sedí na noze, odvětrávají, jsou pevné a přitom velmi pohodlné.

Směs použitá na podrážku je vyvinuta ve spolupráci s kultovní firmou Rubber Kinetics (Good Year) a podle testů nezávislých médií plně konkuruje špičce v oboru. Oceňují také Hexagon dezén podrážky, který je pro každý model boty a použití jinak odladěný a to do nejmenších detailů včetně šířky mezer. Díky tomu na ní  výborně drží piny i při vlhku a bahnu. Podrážka s EVA mezipodešví v kombinaci s ochrannými prvky na špičce a patě doplněné unikátní vložkou s hi-tech D3O prvky ochrání nohy před nárazy a odražením.

Prostě elitní boty pro každodenní použití i v těch nejnáročnějších podmínkách.  

 

Specifikace:

- Odolná konstrukce ze syntetické kůže je speciálně navržena jako dvoupanelová, čímž se minimalizuje počet potřebných švů (a tedy míst, kudy může proniknout vlhkost) 

- Speciální vodoodpuzující úprava povrchu pro náročné mokré podmínky

- Hi tech směs podrážky DST 6.0 High Grip vyvinutá ve spolupráci s firmou Rubber Kinetics (Good Year) zaručuje výbornou přilnavost k pedálu

- Hexagonal dezén individuálně odladěný pro tento styl ježdění výborně drží piny pedálu i při špatném počasí

- Speciální antiabrazivní ochranná vrstva v oblasti špičky a paty - je lehká a přitom účinná

- Ventilace je zajištěna preforací 

- EVA mezipodešev pro dobré vedení nohy, vysokou účinnost přenosu síly šlapání a pohlcování nárazů

- Unikátní vložka s D3O prvky chrání plosku a patu před nárazy a "odražením"

- Jazyk má kompletní gussety - lemy proti pronikání nečistot a bahna

- Elastic lace tuck - elastický pásek na horní straně jazyku pro zajištění tkaniček před pohybem či rozvázáním

- Tkaničky s oválným průřezem proti samovolnému povolování

- Vysoká odolnost svrchních materiálů proti abrazi

- Pohodlný vnitřní materiál a polstrování.

- Oválná očka pro průchod tkaniček, která snižují prostor pro případný průnik vlhkosti.pro hladký průchod tkaniček a větší trvanlivost.

- Váha 421 g (velikost US 10)

- Velikosti US 7-13 (Eur 40-46), v některých barvách také US 14 a 15, Eur 47 a 48. (Dodává se také v dámském provedení US 5-10 /Eur 35-41)

=======

O Ride Concepts - značka je v současnosti největším světovým konkurentem značky Fiveten (nyní Adidas). Má špičkové produkty a rychlý růst po celém světě. Všechny produkty mají výbavu, kterou nemá žádná z konkurenčních bot (například D3O vložky, které chrání nohu a patu před "odražením"). Nabízí maximální kvalitu materiálů a provedení, velký výběr modelů a barevných variant, unikátní technologie a především směsi podrážek plně konkurující 5.10. Směsi podrážek vyvíjí ve spolupráci s kultovní firmou Rubber Kinetics (koncern Good Year). To je  zárukou výborných vlastností v oblasti přilnavosti a odolnosti. Špičkové vývojové středisko sídlí v horách Kalifornie, kde mohou ihned vše důkladně otestovat :-). Každý model je vyvíjen na základě dlouholetých zkušeností spolu s nejlepšími závodníky a před uvedením na trh prochází dlouhodobým testováním, na kterém se podílejí takové hvězdy světového bikingu jako Rachel Atherton, Kyle Strait, Sam Pilgrim, bratři Gee a Dan Atherton,  či Caroline Buchanan. V průzkumech nákupních preferencí čtenářů serveru Vital MTB 2019, které jsou v oboru velmi vážně brány jako ukazatel vývoje na trhu, je RC v oboru obuvi pro platformové pedály hned na druhém místě a to s několikanásobným náskokem na další známé značky (Shimano, Vans, Giro, Specialized atd.).

17 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: