Kategorie

Slevy

Informace

Výrobci

13.11. Vážení zákazníci, od středy 15.11. už máme otevřeno na nové adrese, Bělohorská 57, Brno-Juliánov, ještě vše dolaďujeme, tak prosím omluvte tento přechodný provoz. S novou prodejnou došlo i na menší úpravu otevírací doby, jsme vám nyní k dispozici ve všední dny od 10:00 do 18:00.

5.10. Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že k 31.10. 2017 bude naše prodejna na Sládkově uzavřena a v následujících dnech bude otevřena na nové adrese, Bělohorská 57, Brno, Juliánov. Veškeré informace ohledně znovuotevření najdete s předstihem na našich stránkách, facebooku, případně prosím volejte. Naše kontakty zůstávají beze změn.

22.9. Od pondělí 25.9. obnovujeme příjem kol do servisu. Termíny zhotovení budou řešeny individuálně. Zároveň bychom Vás rádi upozornili, že přecházíme na zimní otevíračku, takže soboty zavřeno, Po-Pá standartně 11:00-18:30. Díky za pochopení.

9.9. POZOR! Příjem kol na servis z technických (zdravotních) důvodů do odvolání bez vyjímek pozastaven. Díky za pochopení.

28.8. Upozornění: Od pondělí 4.9 do soboty 9.9. bude naše prodejna uzavřena, díky za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. Stejně tak případné objednávky z e-shopu budou řešeny po tomto datu.

15.8. Upozornění: V sobotu 19.8. bude naše prodejna uzavřena, díky za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

20.7. Stále máme bohužel více zakázek, než volných rukou, kola na servis přijímáme pouze po předchozím objednání (neplatí pro drobné opravy, jako výměna duše, řetězu atd.) Termíny dokončení momentálně cca do 2-4 pracovních dnů od přijetí. Díky za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

29.6. Upozornění: 5.-9.7. bude naše prodejna uzavřena. Z tohoto důvodu již také nepřijímáme do 10.7. kola na servis. Díky za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

13.4. Otevírací doba velikonoce: Pá-Po ZAVŘENO. Vaše případné objednávky z e-shopu budou také řešeny až po velikonocích. Díky za pochopení a omlouváme se za případné komplikace a přejeme veselé prožití svátků.

7.4. Vážení zákaznící, příjem kol do servisu je částečně obnoven, náročnější opravy přijímáme pouze po předchozím objednání. Díky za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

17.3. Příjem kol na servis do odvolání pozastaven, díky za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

3.1. Vítáme vás v novém roce 2017. Využijte služeb našeho SKI SERVISU, případně nabídky výhodných zimních servisních BIKE CARE balíčků. Otevřeno máme dle běžné zimní otevíračky, tzn. 11:00-18:30, víkendy zavřeno.